Unis Makina LTD. ŞTİ.

KURULUS

1997

HİZMETLER

Kaynak Makinaları

Robotik Penseler

Kontrol Uniteleri

Trafolar

Civata Sürmeler

Özel Kaynak ve Otomasyon Sistemleri

Çözüm Ortağı

Unis Makina

Direnç kaynak makinaları ve özel makina imalatı yapan UNİS Makinanın, kurulduğu günden itibaren en önemli ilkesi kaliteli ürün ve kaliteli hizmet olmuştur.  

Unis Makina ürettiği her makinada dünya kaynak sektörü makina teknolojilerini en iyi şekilde analiz edip ekibiyle birlikte dünya normlarında ve standartlarında ürünler ortaya çıkarmaktadır.

Müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile ürünlerimizi ulusal ve uluslar arası kalite standartlarıyla üreterek piyasaya sunmaktayız. Bizlerin kalite anlayışı: üretimden satış sonrası desteğe kadar maksimum müşteri memnuniyetidir. Unis her ihtiyaca yönelik ürün gamıyla ve gerçekçi fiyat politikasıyla hem yurt içinde hem de yurt dışında tanınan bir marka haline gelmiştir.

Merkezi İspanya olan SERRA firması tarafından üretilen kaynak makinalarını ve özel makinaların Türkiye distribütörü olan Unis aynı zamanda müşterilerine robotik hat kurulumu dahil paketler sunmaktadır.

Verdiğimiz hizmette, tedarik ettiğimiz ürünlerimizde kalite; başlıca kriterimiz olmakla birlikte müşterilerimize daimi sağlanmaktadır. İhtiyaçlarınızı gözeterek; siz değerli müşterilerimize, deneyimli kadromuzla en hızlı ve en kaliteli hizmeti vermek istemekteyiz. Sonuç odaklı hizmet vermekle beraber, ürünlerimizde müşterilerimize kesin sonuçları çözümlendirmeyi amaç edinmekteyiz. Ürünlerimizin performans ve kalitelerinden müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak, sürekli kılmak için devamlı hizmet vermekteyiz.